EXB-34V103JV
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
EXB-34V103JV
  • 1
Mfr.Part # : EXB-34V103JV
Manufacturer : Panasonic
Description : RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0606
Stock : 108302
Product Category : Resistor Networks, Arrays
Applications : Automotive AEC-Q200
Circuit Type : Isolated
Mounting Type : Surface Mount
Number of Pins : 4
Number of Resistors : 2
Operating Temperature : -55°C ~ 125°C
Package / Case : 0606, Convex
Power Per Element : 62.5mW
Product Status : Active
Resistance (Ohms) : 10k
Supplier Device Package : 0606
Temperature Coefficient : ±200ppm/°C
Tolerance : ±5%