RAVF324DJT330R
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
RAVF324DJT330R
  • 1
Mfr.Part # : RAVF324DJT330R
Manufacturer : Stackpole Electronics, Inc.
Description : RES ARRAY 4 RES 330 OHM 2012
Stock : 14003
Product Category : Resistor Networks, Arrays
Circuit Type : Isolated
Mounting Type : Surface Mount
Number of Pins : 8
Number of Resistors : 4
Operating Temperature : -55°C ~ 125°C
Package / Case : 2012, Convex, Long Side Terminals
Power Per Element : 125mW
Product Status : Active
Resistance (Ohms) : 330
Temperature Coefficient : ±200ppm/°C
Tolerance : ±5%