IXBOD1-17R
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
IXBOD1-17R
Mega Source # : MEGA-IXBOD1-17R
Manufacturer : IXYS / Littelfuse
Packaging : Bulk
Description : IC DIODE MODULE BOD 1.25A 1700V
RoHS Compliant : Lead free / RoHS Compliant
Voltage - Clamping : 1700V (1.7kV)