AM2072B1583
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
AM2072B1583
Mfr.Part # : AM2072B1583
Manufacturer : Anatech Electronics Inc.
Description : 2072 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Stock : 60
Product Category : Ceramic Filters
Bandwidth : 110 MHz
Filter Type : Band Pass
Frequency : 2.072GHz Center
Impedance : 50Ohm